выставка «Дневник ангела» 06.12.12 — 15.01.13

Posted by on | 0 Comments

Leonid Bernat

    Щорічна різдвяно-новорічна виставка зібрала під дахом Парсуни не один десяток найрізноманітніших ляльок-ангелів, — з текстилю та бронзи, кераміки та порцеляни, дерева та пап`є-маше,  — це лише невеличка частина Різдвяної небесної історії.

На стінах галереї живопис Леоніда Берната — дивного, вразливого, дотепного, наскрізь уявного художника. Леонід Бернат створює світ, який значно кращий за реальний. Це  казкар, дивакуватий, але довершений у формі, неначе якийсь здитинілий євангеліст.

Ангели приносять із собою чудові події  та щасливі дні. Художники це диво відчувають проникливіше  за усіх та наділяють ляльку візерунком ії власної долі. Окрасою експозиції є робота Галини Дюговської «Дорога в небеса», — висока текстильна скульптура, в якіїй збережені славянські традиційні мотиви.

Леонід Бернат: живопис, левкас

 Галина Дюговська: текстиль

Володимир Балибердин: мідь

 Художники по лялькам:   Настя Крава, Марина Руденко, Марія Корольова, Наталія Долганнікова, Вікторія Мендель, Вікторія Бондюхова, Андрій Кіріченко, Ліза Портнова, Вікторія Кукало, Ольга Венжега, Ляна Чок, Настя Кацан, Олена Пірожок, Олена Ступа, Карина Буркацька.   

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus