выставка «Дневник ангела» 06.12.12 — 15.01.13

Posted by on | 0 Comments

Leonid Bernat

Виставка  авторської ляльки та живопису Леоніда Берната 

«Щоденник Ангела»

5 грудня  в галереї “Парсуна“ відбулось відкриття авторської ляльки українських художників лялькарів та живопису Леоніда Берната.

    Щорічна різдвяно-новорічна виставка зібрала під дахом Парсуни не один десяток найрізноманітніших ляльок-ангелів, — з текстилю та бронзи, кераміки та порцеляни, дерева та пап`є-маше,  — це лише невеличка частина Різдвяної небесної історії.

На стінах галереї живопис Леоніда Берната — дивного, вразливого, дотепного, наскрізь уявного художника. Леонід Бернат створює світ, який значно кращий за реальний. Це  казкар, дивакуватий, але довершений у формі, неначе якийсь здитинілий євангеліст.

Ангели приносять із собою чудові події  та щасливі дні. Художники це диво відчувають проникливіше  за усіх та наділяють ляльку візерунком ії власної долі. Окрасою експозиції є робота Галини Дюговської «Дорога в небеса», — висока текстильна скульптура, в якіїй збережені славянські традиційні мотиви.

Глядачу була запропонована різдвяна програма  дитячого вокально-естрадного ансамблю «Співаночка» будинку дитячої творчості Подільського району міста Києва. Під керівництвом Карпенко Гелени.

Информаційна підтримка: провідні засоби масової інформації, і телеканали:  ТРК «Київ», «Новый канал», «Культура».

Дякуємо усім учасникам, та  гостям!

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus