Анонс

Posted by on | 0 Comments

2ipolsukienki

 04.03-29.03

«Потойбіч веселки» — новий весняний проект галереї Парсуна, який поєднав графіку Наталії  Пастушенко та авторські ляльки українських художників.

  • Графіка Н. Пастушенко.
  • Художники по лялькам: Н. Крава, К. Косьяненко, І. Кіршина, В. Кукало, В. Цейтельман, Я. Рассаднікова, Т. Дворчук,  А. Ковальська, О. Ступа, О. Шуміліна, В. Лавренчук.

Графіка Наталії Пастушенко – своєрідний світ безпосередніх, чуттєвих, відвертих фантазій, де панують яскраві життєрадісні експресивні кольори. Ти ніби потрапляєш по той бік веселки , де можеш розгледіти дивні речі, відчути мінливість грані між об’активною реальністю і захоплюючим світом казки.

«Свої роботи я відчуваю як особистий набір символів чи знаків, які важко іноді пояснити і самій собі. Частіше за мене це роблять глядачі. І тоді виникає своєрідна гра в загадку між мною і глядачем. Натхненням слугує що завгодно: побачений нещодавно сон, прочитана книга, випадково підслухана розмова, зустріч з друзями чи знайомими. Це ніби спроба намалювати щось зовсім не матеріальне, — почуття, враження, емоції,- але фігуративними засобами вираження.» (Н. Пастушенко).

Роботи художниці відрізняються стилістично одна від одної, адже не буває однакових снів і казок, як не буває двох однакових авторських ляльок. Зворушлива у своїй чудернацькій пластиці «Мальва» Ірини Кіршиної, без сумніву, зачаровує непідробно-щирим наївом та уособлює світле, життєрадісне начало в українському ляльковому мистецтві. Народження нового образу — це підсвідоме сприйняття реальності художником, яке віддзеркалюється в ляльковій істоті. «Сфінкса» Катерини Косьяненко — яскрава особистість, створіння міфологічне, вигадане, виліплене з мрій і спогадів та гаптоване почуттями. А «Шалам-Балам» Вікторії Кукало – яскраве марево, зворотній бік реальності , яку ми можемо відчути на дотик на незвичайній виставці графіки та ляльок «Потойбіч веселки».

 

афишавеб

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus